Kurzy a tábory

 „SPORTUJU, JSEM BOREC“ Příhláška na letní tábor TZMT

PT_letak_curves_webNechceš sedět přes prázdniny doma a čekat až rodiče přijdou z práce? Máš rád zábavu a sport? Chceš potkat nové kamarády? Tak právě pro tebe jsme připravili příměstský tábor „Sportuju, jsem borec!“. Tábor bude zaměřený nejen na výuku plavání, ale také na všestranný pohyb. Zahraješ si různé míčové hry, budeš hrát kolektivní soutěže, zaběháme si na atletickém stadionu. Abychom jenom nesportovali, tak si taky zajdeš na nějaký pěkný film do kina, něco si na památku vytvoříš, zajdeš na zmrzlinu a na závěr si opečeš buřty.

A teď něco málo pro rodiče.

Letní příměstský tábor s výukou plavání se zaměří na rozvoj schopností a dovedností. Naše sportoviště budou atletický stadion Míru, sportovní hala Kvapilova, areál plaveckého stadionu. Výuka plavání bude formou her a zábavy každý den vždy dopoledne. Začáteční plavci se naučí základním plaveckým dovednostem a zkušenější zase prohloubí a zdokonalí své plavecké dovednosti. Děti budou mít k dispozici široké spektrum plaveckých pomůcek. Celou dobu nebudeme jen ve vodě, ale taky si zahrajeme kolektivní hry, budeme soutěžit a užijeme si spoustu legrace. Vaše děti si nejen zazávodí na atletickém stadionu, ale zahrají si i různé míčové hry. Děti se naučí spolupracovat a rozvíjet hrubou motoriku. Zapracujeme i na  zlepšení fyzické kondice. Abychom u Vašich dětí mysleli i na rozvoj fantazie a jemné motoriky vytvoří si nějaké umělecké dílo. Všichni si také užijeme srandu na pěkném filmu. Pokud počasí nebude přát, tak nám to nevadí! Budeme ve vnitřním bazénu, v tělocvičně nebo případně si půjdeme zahrát kuželky.

Na rozloučenou si opečeme buřty klidně i s RODIČI. 😊

Tábor je určen pro děti od 5-11 let. Děti k nám mohou přicházet od 7:30-8:00 hodin. Program je každý den od 8:00-16:00 hodin. Své děti si můžete vyzvedávat až do 16:30 hodin. Při nástupu děti obdrží program na celý týden. Samozřejmostí je zajištěný teplý oběd a celodenní pitný režim.

Cena jednoho kurzu je 1 900 Kč.

TERMÍNY:
1) 8.7. – 12.7. 2019
2) 15.7. – 19.7. 2019
3) 19.8. – 23.8. 2019

PŘIHLÁŠENÍ:

Přihlášky na příměstský tábor provedete registrací na našem novém rezervačním webu, a to kliknutím na „PŘIHLÁŠENÍ DO KURZU“ , vyberte záložku „kurzy a tábory“ a zde vyberete požadovaný termín. Do poznámky uveďte jméno dítěte, datum narození a datum Vámi vybraného kurzu. Pokud by se nedařila registrace napište nám na plaveckaakademie@tzmt.cz

PLATBA:

Je možná pouze převodem z účtu. Číslo účtu 9989020257/0100 Komerční banka. Platební údaje Vám zašleme po přijetí vyplněné přihlášky na Váš e-mail, a to až po uzávěrce všech přihlášek.  Jako Variabilní symbol uveďte datum narození dítěte a do poznámky jeho celé jméno.

Tip:

Na žádost vystavíme fakturu pro zaměstnavatele nebo pojišťovny.

STORNO PODMÍNKY:

Při odhlášení dítěte si společnost Tělovýchovná zařízení města Tábora s.r.o. vyhrazuje právo na storno poplatek části z celkové ceny příměstského tábora. Stejně tak při nedodání potřebných prohlášení (o bezinfekčnosti a potvrzení způsobilosti) nemůže být dítě na tábor přijato.

Storno poplatky:

při odhlášení dítěte od 1.6. 2019–15.6. 2019 storno 25 % z celkové ceny tábora
při odhlášení dítěte po 16. 6. 2019 – storno 50 % z celkové ceny tábora
při odhlášení dítěte méně než 15 dnů před začátkem tábora – storno poplatek ve výši 90 %
Storno poplatek Vám nebude účtován, pokud si zajistíte náhradníka J.

PRVNÍ DEN KONÁNÍ TÁBORA DÍTĚ ODEVZDÁ:

Kopii kartičky pojištěnce
Doklad o bezinfekčnosti
Potvrzení o způsobilosti dítěte

Za šperky, nebo jiné cennosti neručíme. Proto doporučujeme mobilní telefony a jiné cennosti nechat doma!

Co si vzít s sebou?

Do batůžku zabalte:

Láhev na pití
2x svačina (dopoledne a odpoledne)
pokrývku hlavy
nepromokavou bundu
Sportovní oblečení a obuv

První den zvlášť do tašky:
2x plavky,
1x velká osuška, ručník
plavecké brýle
plavecká čepice
mýdlo
pantofle
župan (doporučujeme)

Věci na plavání si budou celý týden nechávat na bazénu, kde do dalšího dne vše uschne.

Všechny informace obdržíte informačním e-mailem bezprostředně po registraci. V případě dalších dotazů volejte: 721 974 046 nebo pište e-mail: plaveckaakdemie@tzmt.cz