Kurzy a tábory

Plavecký kurz: „Plav jak Michael Phelps – junior“

Odpolední plavecký kurz pro děti ve věku 7-9 let (roč. nar. 2010, 2011, 2012) se zkušenostmi s plaváním na úrovni „poloplavec“!!!

 Určení: Děti 7-9 let

Místo registrace: PLAVECKÝ STADION TÁBOR

Místo konání kurzu: PLAVECKÝ STADION TÁBOR

Cena služby: 1200,- Kč (zahrnuje vstup do bazénu a kurzovné)

Způsob úhrady: Hotově na pokladně PS

Datum zahájení: 13. 11. 2019 čas 14:30 – 15:30 hod

Doba trvání: 10 hodinových lekcí

Vzhledem k rostoucímu zájmu rodičů o kroužky plavání pro děti jsme po dohodě s vynikajícím trenérem triatlonu Ing. Martinem Hotovým připravili kurz plavání pro děti ve věku od 7-9 let. Ambicí kurzu není výkonnostní sport, ale pouze kvalitní vedení při zdokonalování se v plavání a plaveckých technikách.

 Slovo trenéra:

V kurzu se dítě bude zdokonalovat v plavání způsobu prsa, zvládne plavání nohou na zádech bez dopomoci destičky (či jiných pomůcek) a plavecký způsob znak. Zdokonalí se ve skocích do vody (šipka).  V části kurzu si osvojí základní pohybové dovednosti způsobu kraul.  

Kurz je vhodný rovněž i jako kompenzační pohybová aktivita k jiným sportům, které dítě provozuje např. na klubové úrovni – fotbal, hokej, atletika atd..   

Je kurz určen pro mé dítě? Pokud splňuje tyto parametry, pak ANO:

 • splňuje stanovený věk
 • umí plavat prsové ruce i prsové nohy sic ještě s chybami
 • neumí či špatně plave v poloze na zádech, popřípadě na zádech umí pouze nohy   s nadlehčovací pomůckou (destička aj.).
 • umí však skočit do vody s potopením, splývat a plavat s obličejem pod vodou.
 • v poloze na prsou plave již bez pomůcky

 Co s sebou na kurz:

 • plavky, ručník, mýdlo
 • plavecké brýle (povinné pro všechny účastníky kurzu)
 • děti s delšími vlasy (primárně dívky) využijí plavecké čepice či budou mít na každý kurz svázané vlasy do gumičky

 Co kurz kromě zlepšeného plavání ve vodním prostředí mému dítěti přinese?

 • zvýšení tělesné kondice
 • vhodnou kompenzaci jiných sportovních aktivit
 • zlepšení orientace ve vodě (na hladině i pod vodou)
 • lepší zvládnutí případného stresu z vodního prostředí

 Pokud vaše dítě absolvovalo alespoň částečně základní školní plavecký výcvik a nemá problémy s vodním prostředím, je připraveno i na „Michala Phelpse – juniora“ J

 Minimální kapacita kurzu: 8 dětí

Maximální kapacita kurzu: 12 dětí

 Náhrady za zameškané lekce:

Pouze v případě zmešká-li dítě nejméně 4 po sobě jdoucí lekce kurzu z důvodu dlouhodobé nemoci, jež bude doložena lékařským potvrzením s uvedenou dobou nemoci a rekonvalescence dítěte, a tyto hodiny bude mít v I-sport system TZMT řádně a včas omluvené, zavazujeme se:

 1. rodiči vrátit kurzovné za tyto zmeškané lekce kurzu, po odečtení nevratné zálohy anebo
 2. přesunout lekce na bezprostředně navazující kurz, pokud si je rodič (zákonný zástupce) jistý, že bude dítě v navazujícím kurzu pokračovat. Pokud lekce do navazujícího kurzu převedeme, je povinen rodič doplatit zbylé lekce kurzu. V případě, že při převodu lekcí na navazující kurz nebude dítě moci nastoupit do kurzu, je možné částku za nevyčerpané lekce vrátit.

Volba způsobu kompenzace za zameškané lekce kurzu z důvodu dlouhodobé nemoci je na rodiči (zákonném zástupci) dítěte.

Veškeré žádosti o náhradu za zmeškané lekce kurzu (viz. podmínky stanovené výše) musí být podány elektronicky prostřednictvím emailové zprávy na tzmt@tzmt.cz. Je potřeba uvést jméno dítěte. Upozorňujeme, že na pozdější žádosti nebude brán zřetel.

Lékařské potvrzení je nutno předložit nejpozději do dvou týdnů po ukončení kurzu, ke kterému se nemoc vztahuje. Lékařská potvrzení slouží pouze k účelu prokázání vzniku nároku na náhradu za zmeškané lekce kurzu, proto jej dále nijak neukládáme ani neuchováváme.

 Stornopodmínky:

Umožňujeme zrušení objednávky kurzu (smlouvy) v níže uvedených případech s tím, že zákazník (příp. zákonný zástupce) má nárok na vrácení příslušné části uhrazené částky kurzovného následovně:

 • Bezplatné zrušení

Zrušení kurzu (smlouvy) nejpozději 7 dnů před zahájením příslušného kurzu s tím, že zákazník má nárok na vrácení celé uhrazené částky kurzovného.

 • Zrušení před zahájením kurzu (den před) – poskytovatel vrací 50% účtované částky. V případě zajištění náhradníka není storno účtováno.
 • V případě, že není účast na kurzu před začátek zrušena nebo účastník do kurzu nenastoupí, je účtován stornopoplatek ve výši 100 %.

Plav jak Michael Phelps

Kondiční kurz plavání pro dospělé v táborském plavečáku si Tě žádá!!!

Chceš se zlepšit v plavání?

Zvýšit si kondičku?

Naučit se všechny plavecké styly?

Právě pro Tebe je zde kurz plavání „Plav jak Michael Phelps“. Čeká tě 10hodinových lekcí pod vedením zkušeného trenéra. Počet účastníků kurzu je omezený, aby se ti dostalo individuálního přístupu a drezury.  Cena kurzu je 1600,- Kč. V ceně není účtovaný vstup do bazénu, abychom tě neobírali o zvýhodnění pokud máš čip. Pokud ne, vše s tebou naše recepční vyřídí a poradí na recepci plaveckého bazénu. Můžeš pak individálně pilovat i jiné dny. Ručíme za zlepšení a těšíme se na Tebe!!!

Registrace do kurzu ZDE

 

Darujte poukaz na kurz plavání v Baby centru. Zakoupíte na recepci  Baby centra nebo Plaveckého stadionu!!!

Kurzy plavání kojenců a batolat v Baby centru

Od 12.8.2019 bude možné se přihlásit prostřednictvím našeho rezervačního systému na kurzy plavání kojenců a batolat. Naše instruktory se těší na malé dravce a jejich rodiče. Pro tuto sezonu nabízíme kurzy o 12 lekcích za základní cenu 2200,- Kč. Více informací naleznete Zde .Takže brzy na viděnou. Sportu zdar, v TZMT zvláště!!!

 

Letní příměstské Tábory Příhláška na letní tábor TZMT  

PT_letak_curves_webNechceš sedět přes prázdniny doma a čekat až rodiče přijdou z práce? Máš rád zábavu a sport? Chceš potkat nové kamarády? Tak právě pro tebe jsme připravili příměstský tábor „Sportuju, jsem borec!“. Tábor bude zaměřený nejen na výuku plavání, ale také na všestranný pohyb. Zahraješ si různé míčové hry, budeš hrát kolektivní soutěže, zaběháme si na atletickém stadionu. Abychom jenom nesportovali, tak si taky zajdeš na nějaký pěkný film do kina, něco si na památku vytvoříš, zajdeš na zmrzlinu a na závěr si opečeš buřty.

A teď něco málo pro rodiče.

Letní příměstský tábor s výukou plavání se zaměří na rozvoj schopností a dovedností. Naše sportoviště budou atletický stadion Míru, sportovní hala Kvapilova, areál plaveckého stadionu. Výuka plavání bude formou her a zábavy každý den vždy dopoledne. Začáteční plavci se naučí základním plaveckým dovednostem a zkušenější zase prohloubí a zdokonalí své plavecké dovednosti. Děti budou mít k dispozici široké spektrum plaveckých pomůcek. Celou dobu nebudeme jen ve vodě, ale taky si zahrajeme kolektivní hry, budeme soutěžit a užijeme si spoustu legrace. Vaše děti si nejen zazávodí na atletickém stadionu, ale zahrají si i různé míčové hry. Děti se naučí spolupracovat a rozvíjet hrubou motoriku. Zapracujeme i na  zlepšení fyzické kondice. Abychom u Vašich dětí mysleli i na rozvoj fantazie a jemné motoriky vytvoří si nějaké umělecké dílo. Všichni si také užijeme srandu na pěkném filmu. Pokud počasí nebude přát, tak nám to nevadí! Budeme ve vnitřním bazénu, v tělocvičně nebo případně si půjdeme zahrát kuželky.

Na rozloučenou si opečeme buřty klidně i s RODIČI. 😊

Tábor je určen pro děti od 5-11 let. Děti k nám mohou přicházet od 7:30-8:00 hodin. Program je každý den od 8:00-16:00 hodin. Své děti si můžete vyzvedávat až do 16:30 hodin. Při nástupu děti obdrží program na celý týden. Samozřejmostí je zajištěný teplý oběd a celodenní pitný režim.

Cena jednoho kurzu je 1 900 Kč.

TERMÍNY:
1) 8.7. – 12.7. 2019
2) 15.7. – 19.7. 2019
3) 19.8. – 23.8. 2019

PŘIHLÁŠENÍ:

Přihlášky na příměstský tábor provedete registrací na našem novém rezervačním webu, a to kliknutím na „PŘIHLÁŠENÍ DO KURZU“ , vyberte záložku „kurzy a tábory“ a zde vyberete požadovaný termín. Do poznámky uveďte jméno dítěte, datum narození a datum Vámi vybraného kurzu. Pokud by se nedařila registrace napište nám na plaveckaakademie@tzmt.cz

PLATBA:

Je možná pouze převodem z účtu. Číslo účtu 9989020257/0100 Komerční banka. Platební údaje Vám zašleme po přijetí vyplněné přihlášky na Váš e-mail, a to až po uzávěrce všech přihlášek.  Jako Variabilní symbol uveďte datum narození dítěte a do poznámky jeho celé jméno.

Tip:

Na žádost vystavíme fakturu pro zaměstnavatele nebo pojišťovny.

STORNO PODMÍNKY:

Při odhlášení dítěte si společnost Tělovýchovná zařízení města Tábora s.r.o. vyhrazuje právo na storno poplatek části z celkové ceny příměstského tábora. Stejně tak při nedodání potřebných prohlášení (o bezinfekčnosti a potvrzení způsobilosti) nemůže být dítě na tábor přijato.

Storno poplatky:

při odhlášení dítěte od 1.6. 2019–15.6. 2019 storno 25 % z celkové ceny tábora
při odhlášení dítěte po 16. 6. 2019 – storno 50 % z celkové ceny tábora
při odhlášení dítěte méně než 15 dnů před začátkem tábora – storno poplatek ve výši 90 %
Storno poplatek Vám nebude účtován, pokud si zajistíte náhradníka J.

PRVNÍ DEN KONÁNÍ TÁBORA DÍTĚ ODEVZDÁ:

Kopii kartičky pojištěnce
Doklad o bezinfekčnosti
Potvrzení o způsobilosti dítěte

Za šperky, nebo jiné cennosti neručíme. Proto doporučujeme mobilní telefony a jiné cennosti nechat doma!

Co si vzít s sebou?

Do batůžku zabalte:

Láhev na pití
2x svačina (dopoledne a odpoledne)
pokrývku hlavy
nepromokavou bundu
Sportovní oblečení a obuv

První den zvlášť do tašky:
2x plavky,
1x velká osuška, ručník
plavecké brýle
plavecká čepice
mýdlo
pantofle
župan (doporučujeme)

Věci na plavání si budou celý týden nechávat na bazénu, kde do dalšího dne vše uschne.

Všechny informace obdržíte informačním e-mailem bezprostředně po registraci. V případě dalších dotazů volejte: 721 974 046 nebo pište e-mail: plaveckaakdemie@tzmt.cz