Plav jak MP

Plav jak Michael Phelps

Kondiční kurz plavání pro dospělé v táborském plavečáku si Tě žádá!!!

Chceš se zlepšit v plavání?

Zvýšit si kondičku?

Naučit se všechny plavecké styly?

Právě pro Tebe je zde kurz plavání „Plav jak Michael Phelps“. Čeká tě 10hodinových lekcí pod vedením zkušeného trenéra. Počet účastníků kurzu je omezený, aby se ti dostalo individuálního přístupu a drezury.  Cena obsahuje kurzovné, není v ní účtovaný vstup do bazénu, abychom tě neobírali o zvýhodnění pokud máš abonentský čip. Pokud ne, je nejvyšší čas si jej pořídit. Budeš tak mí zvýhodnění 10% na vstup nejen do kurzu, ale na všechny služby, které Plavecký stadion nabízí včetně wellness. Můžeš pak individuálně pilovat styly i v jiné dny nebo relaxovat v náručí nového wellness. Ručíme za zlepšení a těšíme se na Tebe!!!

REGISTRACE DO KURZU

Místo činu: Plavecký stadion Tábor, Kvapilova 2500, 39003 Tábor

Kdy startujeme: 14.9. 2020 – dle tvé registrace

Cena: 1.200,-

Způsob úhrady: Platba on-line kartou, čipem nebo hotově na místě

Termíny kurzů:

Den Ranní Večerní Večerní
Úterý 6:30 – 7:30 19:00 – 20:00 20:00 – 21:00
Středa 6:15 – 7:15 19:00 – 20:00 20:00 – 21:00
Čtvrtek 6:30 – 7:30 19:00 – 20:00 20:00 – 21:00

 Slovo trenéra:

Plavání je pro mě jedno ze základních dovedností, kterou by měl každý zvládnout. Během mého kurzu si vyzkoušíš všechny styly, řeknu ti jak nejlépe vše zvládnout. Na úvodní hodině se společně poradíme jak nejlépe nastavit tvůj trénink. Proto počítej, že úvodní hodina bude testovací a následně se případně rozdělíme podle pokročilosti, aby kurzy měly co nejvyšší přínos a ty jsi udělal/a co největší pokrok. Jestli jsi začátečník nebo pokročilý, bude z tebe profík.

Náhrady za zameškané lekce:

Náhrady za zameškané lekce je možné pouze po dohodě s trenérem a v rámci jiného kurzu. Nepřítomnost je potřeba řádně omluvit přes náš web https://tzmt.isportsystem.cz/

Stornopodmínky:

Umožňujeme zrušení objednávky kurzu (smlouvy) v níže uvedených případech s tím, že zákazník (příp. zákonný zástupce) má nárok na vrácení příslušné části uhrazené částky kurzovného následovně:

  1. Bezplatné zrušení

Zrušení kurzu (smlouvy) nejpozději 7 dnů před zahájením příslušného kurzu s tím, že zákazník má nárok na vrácení celé uhrazené částky kurzovného.

  • Zrušení před zahájením kurzu (den před) – poskytovatel vrací 50% účtované částky. V případě zajištění náhradníka není storno účtováno. 
  • V případě, že není účast na kurzu před začátek zrušena nebo účastník do kurzu nenastoupí, je účtován stornopoplatek ve výši 100 %.