Soustředění

Nabízíme sportovní soustředění v „kampusu Kvapilova“ v Táboře.

U nás je vše na jednom místě: ubytování, sportování, relax i stravování.

Sportovní soustředění je vhodné pro volejbal, košíkovou (basketbal), florbal, nohejbal, futsal, atletiku, ale i pro taneční sport jako společenské tance. Díky prostorům a komplexnosti celého kampusu k nám srdečně zveme i zumbu, kondiční cvičení – aerobic.

Fantastické zázemí pro Vaše sportovní soustředění ve velkém týmu nebo i v menším týmu.

Soustředění pro sportovce nebo chcete-li soustřeďko se vším všudy tak přijeďte do Tábora! Najde tu pro Vás vše co potřebujete.

V kampusu Kvapilova jsou dvě sportovní haly. Jednu halu Kvapilova a druhou Sportovní halu Mír, která je propojena s venkovní atletickým stadión (při nepřízni počasí atletický tunel vč. zázemí pro technické disciplíny) dále v kampusu Kvapilova je Plavecký stadión s venkovním aquaparkem a překrásným wellness /to ale od 1.6. do 15.9 není v provozu/. V hale Kvapilova je tělocvična/hala o velikosti 38 x 18 m. Stravování je dvě minuty od Haly Mír. Nabízíme i ubytování v hotelu Zimní stadión, které je od kampusu Kvapilova vzdáleno pouhých 20 minut pěšky (autem 3 minuty, 1,5 km) s kapacitou 40 míst.

Pro sportovní soustředění tak můžeme na jednom místě nabídnout tělocvičnu, sportovní halu, stravování, ubytování ale i relax v podobě wellness a plavání.

Více informaci a fotky najdete zde. Video z nové sportovní haly Mír zde.

Prosíme vyplňte nám níže uvedený formulář, abychom Vám mohli nabídnout co nejlepší
soustředění pro Váš tým.

Kontakty:

e-mail: [email protected]

tel: +420 721 701 535

Soustředění