Tělovýchovná zařízení města Tábora s.r.o. Vítejte na našich webových stránkách

Fotogalerie

Novinky – Zimní stadión

16. 2. 2019

Plavecký bazén

První dny bazénu po otevření:

Jaro se nezadržitelně blíží a my žijeme otevřením bazénu. Náročná rekonstrukce přinesla mnoho nového a po otevření hodně emocí, a to jak pozitivních, tak i negativních. V současnosti běží zkušební provoz, který přináší zkušenosti jak návštěvníkům, tak i nám. Dostáváme podněty do knihy přání přání na recepci PS, na Facebooku, e-mailem či dopisy. Jednotlivými podněty se zabýváme. V zásadě je lze shrnout do 4 skupin. Dovolte mi tedy je zde uvést a okomentovat:

1) Velké horko v šatnách v prvním týdnu po otevření. Příčinou byla porucha na vzduchotechnice č. 5, která má za úkol udržovat komfort právě v části šaten. Došlo tedy k tomu, že podlahové topení prostor přetápělo a vzduchotechnika nestačila regulovat. Okamžitě jsme informovali dodavatele vzduchotechniky a nyní je problém vyřešen.

2) Studená voda ve sprchách. Akumulační nádrž má dva výměníky a jeden z nich neplnil svou funkci. Výměník jsme zaslali na opravu. Při velkém náporu, tak jeden funkční výměník nahřeje vodu pouze na 30 stupňů. Jakmile přijde výměník zpět, teplota vody se upraví.

3) Nepořádek v šatnách a sušárnách během provozu. Přestože se každý den šatny několikrát uklízí, protiskluzová dlažba je peklo. Navíc na ní zůstaly zbytky spárovací pryskyřice, které držely nečistoty o to více. Jako nápravné opatření jsme dočistili zbytky pryskyřice, vyzvali výrobce dlažby, aby pomohl s technologií úklidu. Zároveň jsme posílili úklid. Speciální protiskluzová dlažba má strukturu jemného smirkového papíru, a tak vytírat jej běžným způsobem není možné, pouze uklízet mokrou cestou a strojem. Ovšem sestříkávání během návštěvnosti není vhodné. Nicméně hledáme optimální způsob údržby a zlepšíme se.

4) Bezplavkové wellness a saunový svět. Zde jsme vycházeli z běžného modelu, jak saunové světy fungují, tedy bez plavek. Rozhodně nevnímáme tento provoz jako prostor pro voyery, ale relaxační část, ke které nahota zkrátka patří. Všichni mohou používat prostěradlo, ze kterého se vysvlečou pouze při vstupu do ochlazovacího, horkého, vířivého bazénu či sprch. Tolik tedy proč wellness bez plavek. Nicméně přání zákazníků je pro nás důležitým faktorem, a proto plánujeme vyzkoušet plavkové a bezplavkové dny.  Předběžně bychom měli Po, St, Pá jako bezplavkové a Út, St, So, Ne jako plavkové.

5) Průhled z foyeru do dětské části jako prostor pro „okukování“. Jediní, kdo tam případně sedí a koukají dovnitř jsou rodiče či prarodiče, jejichž ratolesti skotačí v dětské části. Průhled celým plaveckým bazénem je lákadlo pro návštěvníky jít se vykoupat.

Závěrem chci poděkovat kolegům a zhotoviteli za maximální nasazení v rámci příprav a prvních dnů po spuštění. Všechny návštěvníky bych chtěl závorň požádat o trpělivost a konstruktivní zpětnou vazbu, abychom mohli všichni bazén co nejlépe a nejspokojeněji užívat. Vždy zde byla varianta bazén začít postupně zatěžovat, na např. 4 hodiny denně, a postupně přidávat. My jsme se rozhodli být odvážnější a pustit plný provoz. Určitě to společně zvládneme. Sportu zdar v TZMT zvlášť!!!

31. 10. 2018

Veřejné bruslení na zimním stadionu v Táboře

 

Časy veřejného bruslení naleznete: ZDE

Přijďte nás navštívit.

Upozornění:

 Děti do 15 let musí mít z důvodu bezpečnosti helmu a rukavice a děti do 10ti let musí být navíc v doprovodu dospělé osoby !

10. 10. 2018

Dobíjení čipových hodinek

Upozorňujeme majitele čipových hodinek, pořízených na podzim roku 2017, že platnost kreditu je 1 rok a bude nutné prodloužit jeho platnost. Pro prodloužení kreditu o další rok lze čipové hodinky dobít minimální částkou 1,- Kč. Dobití můžete provést na recepci zimního stadionu nebo na Dětském vodním centru na Sídlišti nad Lužnicí.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na setkání na našich sportovištích.

Vaše TZMT.

9. 5. 2018

Otevírací doba venkovní plochy u zimního stadionu v letní sezóně

Otevírací doba ke stažení zde: Venkovní plocha ZS – letní provoz

Vstup v době určené pro veřejnost je ZDARMA.

Jste klub, oddíl či organizovaná skupina a máte zájem si zasportovat?

Konkrétní čas a podmínky si můžete domluvit na recepci zimního stadionu. tel.: 702 196 694

 

20. 1. 2018

Sportujeme v Táboře

Přidejte se k nám na naší nové facebookové stránce Sportujeme v Táboře. Označte stránku jako „To se mi líbí„, sledujte náš profil a bude mít zaručený přehled o všem, co pro Vás aktuálně facebook-icon-256x256připravujeme. Vaše TZMT