Tělovýchovná zařízení města Tábora s.r.o. Vítejte na našich webových stránkách

O B S A Z E N O S T SPORTOVIŠŤ

Zde najdete, kdy je sportoviště volné pro váš sport         Obsazenost sportovišť

Obsazenost Wellness, sportovních hal, fotbalových stadiónů a odpočinkové zóny Komora s relaxačním centrem najdete zde:

Rezervační systém TZMT

Vážení návštěvníci,

v průběhu první poloviny letošního roku budeme přecházet na nový rozvrh a rezervační systém. Již nyní máte možnost v tomto systému vidět obsazenost jednotlivých sportovišť jako například nové Wellness centrum na plaveckém stadionu. Obsazenost sportovních hal, fotbalových stadiónů. Dále pak kompletní přehled akcí v odpočinkové zóně Komora, a obsazenost relaxačního centra, které je součástí areálu. Postupně zde doplníme přehled plaveckého stadionu a Dětského světa, a v neposlední řadě také obsazenost Zimního stadionu.

Novinky

20. 3. 2019

Příměstské tábory s TZMT

Nechceš sedět přes prázdniny doma a čekat až rodiče přijdou z práce? Máš rád zábavu a sport? Chceš potkat nové kamarády? Tak právě pro tebe jsme připravili příměstský tábor „Sportuju, jsem borec!“. …více

4. 3. 2019

Plavecký bazén

POZOR, POZOR wellness pro ženy!!!

Hlášení pro všechny milovnice wellness. Od pondělí 4.3.2019 v rámci zkušebního provozu zavádíme pravidelné pondělní wellness pouze pro ženy. Přijďte k nám relaxovat a užít si finské sauny, bio sauny, bylinkové a solné parní lázně, vířivé vany, kneippova chodníku a dalších atrakcí, které zcela nové wellness nabízí. Budeme se na Vás těšit. Čas od 14:00 do 20:00 je jen Váš!

Wellness chodba

31. 10. 2018

Veřejné bruslení na zimním stadionu v Táboře

 

Časy veřejného bruslení naleznete: ZDE

Přijďte nás navštívit.

Upozornění:

 Děti do 15 let musí mít z důvodu bezpečnosti helmu a rukavice a děti do 10ti let musí být navíc v doprovodu dospělé osoby !

10. 10. 2018

Dobíjení čipových hodinek

Upozorňujeme majitele čipových hodinek, pořízených na podzim roku 2017, že platnost kreditu je 1 rok a bude nutné prodloužit jeho platnost. Pro prodloužení kreditu o další rok lze čipové hodinky dobít minimální částkou 1,- Kč. Dobití můžete provést na recepci zimního stadionu nebo na Dětském vodním centru na Sídlišti nad Lužnicí.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na setkání na našich sportovištích.

Vaše TZMT.

1. 10. 2018

Vracení kabinek Jordánské pláže

Vážení návštěvníci,

prosíme o vrácení kabinek na Jordánské pláži, a to v termínu nejpozději do konce října 2018. Klíče vracejte na pokladně letního plaveckého areálu od pondělí do pátku v době od 7.00 do 15.00 hod. Bližší informace na infolince plaveckého stadionu – tel.: 733 539 488.

Děkujeme za spolupráci.

Vaše TZMT